[]

Tam buğday makarnasindan hafif basit ve lezzetli

Bir makarna tarifi alabilir miyim?
 
Suya atıyorsun kaynıyor makarnanın tarifi mi olurmuş? Aha Gordon Ramsey de aynısını yapıyor.
m.youtube.com

Sos tarifi istersen milyar tane var.
  • bos gezenin bos ustasi  (15.03.19 15:38:01) 
@bos gezenin bos ustasi, tam bugday makarnasina uygun inanilmaz faydali bir tarif verdiniz. Cok tesekkurler.


  • bulutumsu  (15.03.19 15:54:55) 
  • PhoenixRising  (15.03.19 16:10:15) 
Yahu glutenfree de olsa, whole grain de olsa, fresh pasta da olsa kaynatıyorsun arkadaşım farkeden tek şey pişme süresi.

Fırında, tavada falan makarna yapmayacaksan aynı şekilde haşlıyorsun.
  • bos gezenin bos ustasi  (15.03.19 17:00:45) 
haşla. sonra bol zeytinyağı ile çevir. sonra bir iki yaprak fesleğen ile bir iki parça kuru kekik at içine. kremayı dök bir dakka çevir sonra da üstüne kelle peyniri rendeleyip ocaktan al.

gibi bir tarif mi arıyorsun?
  • alperz  (15.03.19 17:50:28) 
Gercekten hafif, basit, lezzetli makarna tarifi isteyen biri makarnanin nasil haslanacagini mi soruyor sandiniz? Tam bugday makarnasiyla yaptiginiz ya da yediginiz bir makarna tarifi kisaca. Gerçekten eski tadi kalmamis buranin.


  • bulutumsu  (15.03.19 20:02:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.