Mansur yavaş vs özhaseki vs feto

Mansur yavaş neden özhasekinin fetöyle çekilmiş fotoğrafları üzerinden ve özhasekinin eskiden fetönün has adamı olmasından hiç bahsetmiyor? Oy mu kaybettirir bahsetse?

Onun seviyesine düşmüyor. Özhasekili belediyecilikten kazanamayacağı için seçimi belaltı ve başka noktalara kaydırıp oradan medya üstünlüğü ile kazanmaya çalışıyor. Mansur Yavaş ise hiç o topa girmeden kendi üslubunda devam ederek oyuna gelmiyor.

  • KaraSakall  (15.03.19 12:48:13)
hocam bir etkisi olmuyor. yedi düvel bilse de bu durumu bir etkisi olmuyor maalesef.

  • giovanne  (15.03.19 12:53:38)
Chp şimdi tüm kampanyalarında fetö vurgusu yapsa neler olurdu acaba diye düşünmüyor değilim. Seviyeyi düşürmemek ne kadar fayda sağlayacak o da muamma.

  • olaylar olaylar  (15.03.19 13:17:01)
mansur yavaş seviyeli sakin bir adam. fetö vurgusu yapsa da seçmen görmezden gelebiliyor. zaten bir önceki seçimi masnur yavaş kazanmıştı. gökçek her türlü hileyi yapıp seçimi aldı.
bence mansur yavaş iyi partiden girse daha fazla muhafazakar oyu alabilirdi. özhasekinin dosyası çok ancak bunu verebilecek platform yok. sosyal medyaya bile hemen müdahale ediyorlar. fetöden genel olarak bahsetmeme durumu var neden bende anlamadım.

  • mikahakkinen  (15.03.19 13:33:05)
chp ya da mansur feto vurgusu yapsa ne olacak sanki? aninda terorist damgasi yerler. carsaf carsaf gazeteler yazar, televizyonlar verir. chp'nin ya da mansur'un dedikleri 3 dakika verilir. TRT, AKP ve MHP'ye 53 saat yer vermis, CHP-İYİ Partiye 6 saat vermis. buradan hesap edin kimin ne olarak anilacagini. artik dogrunun yanlisin bir onemi yok turkiye'de, kimin ne kadar cok sesi cikarsa.

  • kassiopeia  (15.03.19 14:01:24 ~ 14:01:48)
zaten Ankara'da malum partiye oy verenlerin yarısı bir şekilde fetö tezgahından geçtiği için sallamıyorlar. zaten fetöye esas desteği veren partiye oy vermelerinden belli değil mi?

  • babilbaligi  (15.03.19 15:20:12)