[]

Video stok siteleri

Video edit konusunda kendimi eğitmek amaçlı videolar yapacağım. Ancak tabi ki editlenecek videoya ihtiyacım var.
Gel gelelim shutterstock vb. gibi siteler aşırı pahalı.
Derdim öyle yüksek kalite videolar olması falan değil, video sayısı/çeşitliliği fazla olsun yeter.
Yok mu böyle ücretsiz siteler?
Pixabay var mesela, ama sanki video sayısı az gibi. Birkaç ücretsiz site daha buldum, ama ordaki videolar da Pixabay'dekinin aynısı. Aynı videolari birkaç farklı siteye yüklemişler yani.

Ya da storyblocks olur, farkli bir ücretli site olur, üye olan birini yanına ortak giremez miyiz? Ya da iki kişi ortak hesap açıp kullanamaz mıyız?

Ama önceliğim şimdilik ücretsiz siteler, sonuçta deneme amaçlı kullanacağım o videoları.

 
elements.envato.com var. tüm kaynakları eğer yıllık üyelik yaparsan aylık 16.50 dolara indirebiliyosun. sınır yok. ses efekt, template, video ve grafik içerikleri var. ucuz bişeyler arıyosan adamlar tek seçenek gibi duruyor. değerlendirebilirsin bence ben bi dönem kullandım memnun kaldım.


  • suwat  (15.03.19 10:29:43) 
Teşekkür ederim. Storyblocks da aynı şekilde aylık 16.50 dolara yıllık üyelik yapıyor sınırsız. Ücretsiz kaynak bulamazsam bu ikisinden birini seçeceğim.


  • esse classic  (15.03.19 11:01:04) 
Iyi de madem amac kendinizi egitmek preview indirseniz ne olacak ki? Tum stock siteler preview indirmenize birsey demiyor. Indirin gitsin sonucta biryerde kullanilmayacak.


  • allah yazdiysa bozsun  (15.03.19 13:18:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.