[]

schengen vizesi başlangıç tarihi yanlış verilmesi

hollanda için vizeye başvurduk vfs global'den. bizim giriş tarihimiz 23.03.2019 tarihi, formlarda da o şekilde doldurduk. bana ayın 21'inde başlangıç olacak şekilde verilmiş ama arkadaşıma 24 mart'ta başlayacak şekilde vermişler. biz vizeyi teslim alınca farkettik durumu, dilekçe falan yazdık ama şimdi aradığımızda net bişey söylemiyolar.

bu durumu yaşayıp çözebilen var mı? nereleri arayıp ya da yazıp hızlandırabiliriz. çünkü 10 günden az kaldı gitmemize.

teşekkürler.

 
başvurduğunuz vize merkezine gidip dilekçe verin 1 günde sorunu çözer size geri gönderirler pasaportunuzu.(uçak biletiniz o tarihten önceyse tabii)

ben norveçten vize alırken soyadım yanlış yazılmıştı, hemen orada kontrol edip uyardım daha sonra konsolosluk ups ile direk adresime geri gönderdi pasaportu. sadece 1 gün sonra.
  • al basmadan donu var  (15.03.19 08:48:27) 
Bu tarz aciliyeti olan durumlarda, hızlıca çözüyorlar gerçekten. Benim de başıma benzer olay gelmşti, pasaportu kırmızı acil koduyla konsolosluğa gönderip halletmişlerdi.


  • okumayi sevmeyen okur  (15.03.19 10:15:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.