[]

Çok çok sevdigini sarkilari insanlarla paylasiyor musunuz?

Dinlerken bu da dinlesin deyip atiyor musunuz arkadaşlariniza?
Yoksa paylasinca büyüsü bozulacak diyenlerden misiniz? Söz konusu olan çok çok sevdiginiz sarkilar ama. 
Paylaşmıyorum.


 • Amaranta ursula  (15.03.19 01:03:27) 
Paylaşmıyorum. Özellikle paylaşmıyor değilim. İhtiyaç duymuyorum. Eşim arada sırada iPod umu dinlerken bir kaç parçayı beğenip kendi playlistine ekliyor, onlar benim çok sevdiğim parçalar oluyor. Mutlu oluyorum. Sanki zevklerimiz bir olmalıymış gibi :)


 • rakidabalikolsa  (15.03.19 01:08:03) 
ben paylaşırım. çok da severek paylaşırım. hatta hakkında saatlerce konuşabilirim. ilhamı nedir, ilk duyduğumda bana neyi anımsatmıştır vesaire. ama bir kırmızı çizgim var; anthony f*ntano izleyicisine, onun övdüğü albümlerin ait olduğu grupların esas iyi albümlerini hayatta övmem. cahil kalsınlar isterim. :D

sevdiğimiz şarkıları paylaşmak demişken, çok sevdiğim ve hak ettiği değeri göremediğini düşündüğüm bir parçayı paylaşayım:
www.youtube.com

edit: daha doğrusu çok sevdiğim ve hak ettiği değeri göremediğini düşündüğüm bir grubun göreceli olarak popüler olabilmiş bir parçasını. :D favorim olanı sonraki albümde bulunduğundan ve o da bir konsept albüm olduğundan tek başına paylaşmak anlamsız olacaktı.
 • QweAsdZxc  (15.03.19 01:09:01 ~ 01:17:58) 
Durup dururken paylaşmam, tavsiye falan isterlerse ya da sorarlarsa paylaşırım.


 • j r r tolkien hayrani  (15.03.19 01:16:47) 
sevmediğim insanlarla bile paylaşırım, ne olacak ki.


 • der meister  (15.03.19 01:17:25) 
bazen dinlediğim bazı şarkıları bi kişiyle çok bağdaştırıyorum. "Bu kişi kesin bu şarkıyı çok sever" diye düşünüyorum. O zaman direkt yolluyorum şarkıyı bak böyle bi şey var diye. Genelde de haklı çıkıyorum beğeniyorlar baya :D


 • nundu  (15.03.19 01:34:45) 
genellikle paylaşıyorum.


 • mysql34  (15.03.19 01:36:40) 
bazen paylaşıyorum. bazen çok takıldığım içinde sürüklendiğim beni etkileyen şarkıyı paylaşmayabiliyorum dinlemez ya da beğenmezse üzülürüm diye :D genelde tanıdığım/tanımadığım insanlarla şarkı paslaşmayı çok severim ama.


 • blacksky  (15.03.19 08:23:20) 
paylaşmıyorum, paylaşma gereği duymuyorum ve ayrıca buraya soru olarak asla sormazdım çok ilginç ya bu düşüncelerin neden büyüsü bozulsun? alla alla...


 • xdenizx  (15.03.19 08:42:26) 
paylaşıyorum ama aynı etkiyi vermiyor onlara.


 • for day to break  (15.03.19 09:39:40) 
paylaşmıyorum. Benim sevdiğim şarkıyı başkaları da sevecek düşüncesinde olanlara da sinir oluyorum. Duyuru da falan da çok var böyle tipler, her fırsatta şarkı paylaşırlar. Bir kere bile açıp bakmadım.


 • catch the arrow  (15.03.19 10:10:23) 
paylaşınca büyüsü bozulacak ne demek oluyor tam olarak?
başkası dinleyince şarkının akorları mı değişiyor, solistin sesi mi kısılıyor? ya da şarkıyı dinlerken "off ağbii şu anda benden başka kimse dinlemiyor bu şarkıyı yhaa" diye ıslanıyor musunuz? enteresan...

asıl çok çok sevdiklerimi paylaşıyorum ki insanlara da sevecekleri şarkı paylaşabilmiş olayım. benim çok sevdiğim bir şarkıyı başkası da çok sevince çok mutlu oluyorum. mesela benim çok sevdiğim bir şarkıyı bana tanıtmış bir insanı hiç unutmuyorum. zamanında çok şarkı paylaşımı yapmış olduğum ama artık görüşmediğim bir arkadaşım var, onun bana tanıttığı ve bayıldığım bir sürü şarkı var. onları dinledikçe aklıma geliyor mesela. bir insanın "hayatına dokunmak" bu değil de nedir sorarım size?
 • Jux  (15.03.19 10:58:33) 
şarkı paylaşırken benim şarkıyı ne kadar sevdiğimden ziyade onun şarkıyı ne kadar sevebileceğine bakarım. olması gereken de bu değil mi?


 • fade out lines  (15.03.19 21:33:18 ~ 16.03.19 01:06:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.