[]

biletix saçmalığı

mobil uygulama üzerinden bir bilet almaya çalışıyorum ama tek teslimat seçeneği kargo ile adrese teslim. yahu kod mod bişey verse telefondan gösterip girsek olmuyor mu? gözden kaçırdığım bir şey mi var?
 
biletix'in hırsını gözden kaçırıyorsunuz. o bilet illa size teslim olacak ve bedel alınacak. kargo seçmeseniz yine hizmet bedeli alıyor. öyle bir sarmal.


  • ozdek  (15.03.19 00:50:49) 
@ozdek +1

gidip biletix bayiinden bile alsanız hizmet bedeli kesiyorlar, kargoda üstüne bir de 10 lira kadar ulaştırma bedeli alıyorlar(1. ulaşım noktalarına o da. diğerleri kim bilir kaçtır). olur da biletinizi güvenceye almak isterseniz(yoksa yolda kaybederlerse hesap soramıyorsunuz) 5 lira daha kesiyorlar.
i.kym-cdn.com
  • QweAsdZxc  (15.03.19 00:54:44) 
evet, hizmet bedeli falan öyle saçmalıklarını kanıksadık zaten artık biletix'in. seneler önce de bileti internetten satın alıp sonra gider biletix gişesinde teslimat için kuyruğa girerdik. üstelik satın aldığın kartı göstermezsen parasını ödemiş olduğun bileti sana vermezlerdi falan ama burada daha farklı bir saçmalık var. geçen hafta da başka bir etkinlik için bilet almıştım yine biletix mobil uygulaması üzerinden, o zaman alternatif seçenek vardı pdf olarak indirebileceğim. yine hizmet bedelini ödeyip alabildim bileti. şimdi tek seçeneğim adresime kargo gelmesi. o da gelir mi gelmez mi gelirse adreste bulabilir mi falan bir sürü sıkıntı. hadi pdf, karekod falan vermiyorsun bırak da kapıda falan gişeden alayım bileti. etkinlikten etkinliğe neden böyle bir fark var onu anlayamadım.


  • nrmnm  (15.03.19 01:58:04 ~ 02:00:14) 
Olayın biletix ile alakası yok, diye düşünüyorum.
Mekan ile alakalı durum söz konusu.
Mekanın karekod okuma imkanı yoksa, aracılık vasfı gören çakalların farklı bir satış yapması, olanaksız.
  • lemon cake  (15.03.19 06:12:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.