[]

kapalı mekanların gereğinden fazla sıcak olması

nolacak bu ya? insanlar montlarıyla falan oturuyorlar bi de hala ama ben nefessizlikten ölüyorum. bende mi bir sorun var yoksa insanlar mı kansız?
 
İstanbul'da kapalı mekanlar çok sıcak cidden. Sağlıklı değil evvela.


  • bos gezenin bos ustasi  (14.03.19 23:53:38) 
oksijene ihtiyaç duymayan bi tür var, o kesin. bu türün aynı zamanda terleme yetisi de körelmiş. evrimin kaçıncı halkası bilemiyorum artık. kansızlıkla alakası yok onu söyleyebilirim, vücudumda neredeyse demir yok çünkü ama ben de pişiyorum genelde.


  • bxgx  (14.03.19 23:53:59) 
ben de toplu ulaşımda aynı şeyi görüyorum. hava 1-2 derece soğusa otobüs şöförü hemen klimayı açıyor hem de tam kapasite. etrafa bakıyorum herkes montlu paltolu ama kimse sıcaktan rahatsız değil. bense montumu çıkarıp gömleğimin kol düğmelerini açmaya başlıyorum. yalnız değilmişim rahatladım şimdi.


  • izole  (15.03.19 00:06:18) 
çok sıcak değil de insan çok olunca nem çok oluyor, o da sıkıntı.


  • gezegen olan pluton  (15.03.19 00:22:20) 
bunun dengesini tutturmayı öğrenemediler. yazın da ayıptır söylemesi benim kaba etim donuyo kapalı mekanlardaki orantısız klimadan.

bu kadar zor olmamalı ya. kışın insanların kazaklı, yazın da çıplak olduklarını hesaba katabilmek bu kadar zor olmamalı.
  • meyal  (15.03.19 02:12:38) 
cidden bi mekanda pişmeden oturmak imkansız. Mont var hadi çıkardın kazak bar onu da mı çıkaralım. Hadi çıktı diyelim Tişorte kadar soyunsan yine terliyorsun.


  • lenin benim amcam olur  (15.03.19 02:56:30) 
Bu konuda mekanlara ben de kırgınım.

Genel olarak sıcak bir insanım tamam ama millet de ekstra bi üşüyor kadın erkek fark etmeksizin. Üşümekten bu kadar korkan başka bi millet yok herhalde.

Hava altı üstü 10 derece klimalar kombiler kökleniyor, bakıyorum insanlar atkı bere bulduğu her kumaşı üzerine giymiş. Hele ki yukarıda diğer arkadaşların belirttiği gibi o halde otobüse vs. binip fermuarı bir cm bile hareket ettirmeyenlere saygılar.
  • chicha  (15.03.19 07:30:31) 
Menopoz is coming ...


  • insomnia  (15.03.19 08:03:51) 
Sorma aklim almiyor, icerisi hamam gibi durdugum yerde terliyorum adamlar montla oturuyor. Ucan inek gorsem bu kadar tuhaf gelmez.
Ustumde ne varsa cikartmisim pisiyorum ben, o montla otursam vicik vicik terlerim.

Oyle soguga dayanikli adam da degilim, hatta sicagi severim ama bu gorduklerim benim icin bile cok abarti.
Ozellikle metro, metrobuste goruyorum bu ilginc olayi. O araclarin icin bayagi bir sicak abi, girer girmez pisip soyunuyorum ben, adam sisme montla falan duruyor.
  • stavro  (15.03.19 11:58:24) 
kesssinlikle. ben metroda yürüyen merdivene adım attığım anda montumu çıkartıyorum. montla oturup terleyip sonra "ay niye hasta oldum ki?", "salgın var salgın" diye geziyolar.


  • yeteramadenedimherseyi  (15.03.19 14:54:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.