kiev'de gece yarısı

gece 2 civarı kiev merkezde olacağız. baktığımız evlerde hostellerde check-in saatı en geç 00. birkaçına durumu açıkladık kabul etmediler. ne yapacağız ya biz, var mı bildiğiniz gece giriş yapılan hostel, ev?

Royal de Paris kiev hotel bunlara bakın fiyatları çok uygun otellerdir. Otele giriş yapabilirsiniz anca sonraki gün eve geçersiniz

  • monkey  (11.03.19 22:19:21)
hostel ve otel neyse de ev gerçekten zor abi, genelde 80 yaşında teyzeler geliyor anahtarları vermeye, maalesef imkânı yok o saatte bulamazsın kimseyi. kiev'e nereden varıyorsunuz? sabaha kadar havalimanında veya tren istasyonunda (oraya gelecekseniz) kalabilirsiniz. ben sabah 4'ten neredeyse öğlene kadar odessa'da havalimanında beklemiştim mesela, otomattan kahve alıp uyumuştum, güzel de olmuştu jsfjs. otel ya da resepsiyon hizmeti olan bir yer dışında o saatte kabul edecek ev bulmanız neredeyse imkânsız maalesef.

  • der meister  (11.03.19 22:36:08)
sabaha karşı insek dediğin gibi olurdu da gece 1'de havaalanına inmiş olucaz ya. o kadar saat geçmez şimdi. bakalım hostellere yazıyoruz illa alan çıkar heralde :(

  • sabenburak  (11.03.19 22:38:55)
Elements Hostel.
İstediğin zaman giriş yapabilirsin. Alemci, ayyaş çalışanları ve ortamı var. Check-in sırasında güzel bir karşılama olur senin için.

  • heidi'nin dedesi  (11.03.19 22:49:27)
airport'ta bir gece geçer.

  • graywolf  (11.03.19 23:10:59)
Hostel Home var.Giriş çıkış saatlerine pek önem vermiyorlar eğer hostel boşsa.Şehir merkezinde,stadyumun hemen yanında.

  • goodboy3456  (12.03.19 00:32:31 ~ 00:33:04)