[]

istanbulu bilen arkadaş var mı?

merhaba arkadaşlar, ekimde askerliğim var. Sabiha gökçene ucuz bilet buldum. Sabiha gökçen'den Zeytinburnuna nasıl giderim?
 
E-11,E-10'la Kadıköy'e gidersin. Kadıköy'den metrobüse geçersin. Metrobüsle direkt gidersin. Alternaatifler tabii ki var ama böyle sade ve anlaşılır.


  • datnet  (11.03.19 15:33:24 ~ 15:33:40) 
pendik'e taksi ya da otobüs. oradan metro ile uzunçayır. oradan da metrobüs ile zeytinburnu. oradan da taksi ile nereye gidiyorsan...

ya da bostancı'ya kadar pendik-kadıköy(sahilden gideni) oradan da bakırköy deniz otobüsü. oradan da taksi.

ben olsam üç kuruş fazla verip atatürk'e giderdim çünkü orada çekeceğin yol aradaki fiyat farkını kurtarmaz bence. yani atatürk dört katı falan mı? 50-100 liraysa çektiğin çileye değmez. çünkü istanbul'un bir ucundan bir ucuna gideceksin.
  • alperz  (11.03.19 15:33:29) 
www.metro.istanbul

bu da referans olarak bulunsun. zeytinburnu sol orta altlarda. kadikoyden (ayrilik cesmesi) metrobus ile ulasim en az aktarmali olani
  • exlibris  (11.03.19 15:36:06) 
en rahatı e10 e11 ile uzunçayıra gidip oradan metrobüsle zeytinburnuna gitmek.

1.5 saat civarı sürer trafiğe bağlı olarak
  • cassey  (11.03.19 18:06:40 ~ 18:09:31) 
e-11'le yenisahra'ya gelip üsküdar'a giden bir şeye bin. üsküdar'dan marmaray'la kazlıçeşme'ye geç. kazlıçeşme zeytinburnu'nda zaten.


  • zgrydn  (11.03.19 19:13:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.