Göz seğirmesi

Merhaba,

Sol gözümün altı üç gündür durmaksızın segiriyor. Neden olabilir bu acaba geçer geçer dedim geçmedi, insanın canını sıkıyor. 27 yaşındayım göz tansiyonu falan olmaz diye düşünüyorum ama hekime gitmeli mi sizce?

Ben ne zaman hasta olacak olsam gözüm seğirir. Sonra hasta olurum (grip vb.) ve geçer.

Uykusuz, yorgun veya stresli olabilirsiniz. Eğer bu faktörleri iyileştirmenize rağmen düzelmiyorsa bir görünmekte fayda var.
  • monogram  (08.03.19 21:52:31)
magnezyum eksikliği olabilir. doktora da gidin bence. seğirme yazınca hemen als falan çıkıyor google'da insan geriliyor. benim dört-beş aydır her yerim seğiriyor. tribe girmiştim artık. en son test mest, benign fasciculation syndrome diye bir şey çıktı. kafasına göre seğirecekmiş öyle yıllarca.

  • lenin benim amcam olur  (08.03.19 21:54:25)
Teşekkür ederim, özellikle Google'a bakmadım yoksa kesin kanser çıkar diye.

  • nickimin hakkini veremedim  (08.03.19 21:57:15)
benim stresli zmanlarımda ortaya çıkıyor. stres bitse bile aylarca devam ediyor. sonra bi anda yok oluyor.

  • sttc  (08.03.19 22:59:36)
Benim magnezyum eksilince oyle oluyor. Bi tahlil yaptir.

  • brnbrs  (08.03.19 23:36:57)