[]

Sözlük'ü takip edenlere bir sorum var

Merhaba arkadaşlar,
tema++ kullanıyorum ve futbol, galatasaray, ali koç, penaltı, hakem gibi kelimeleri bu eklenti ile engelledim. Hem entry kısmında engelledim, hem başlık kısmında engelledim.
Maç başlığı açanları ve maçlardaki her sarı karta, her penaltıya, her kornere ayrı ayrı başlık açanları da bir güzel mallara ekledim ve başlıklarını da engelledim.
Hatta yetmedi, kanalların topunu takip listemden çıkarıp sadece takip etmek istediğim bir iki kanalı takibe aldım.
Ama ben bu lig başlıklarını neden hala görüyorum?

 
maçı kelimesini de engelle bence. başlıklar çünkü hep bu kelimeyle açılıyor.


  • sizofren06  (06.03.19 16:02:31) 
bu şekilde belki 60 tane kelime ekli. maç da engelli yani. hatta "maçı" gibi ismin -i halinde kullanımları da engelli. Ben sadece yukarıda bir iki tanesini örnek olarak verdim.


  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (06.03.19 16:05:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.