[]

interrail ile 15 gün için kaç para

gider? couchsurfing ve ucuz yemek ile idare edersem ortalama kaç para gider.
 
Ucuz yemek ne kadar ucuz ama? Yani Türkiye'den giderken cantana simit/poğaça da atabilirsin mesela. Böyle bir ekstra ekstra ucuzluk mu yoksa her şehirde güzel ama uygun fiyatlı bir şeyler yemek mi?

İkinci söylediğim gibi yar konaklama hariç yemek için vs günlük 30 Euro diyebilirsin. En azından dilim pizza, marketten bira, başka atıştırmalıklar için falan yeter.
  • akatreil  (05.03.19 20:53:12) 
herşey dahil anahtar teslim 1000$ veya € rahat rahat yeter.


  • Arthur Dayne  (05.03.19 21:52:45) 
Nereye gideceğine bağlı, 5 günü Fransa'da geçirmekle Hırvatistanda geçirmek arasında dağlar kadar fark var.


  • noluyo yaa  (05.03.19 22:06:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.