[]

Yazarlık

Aklımda bir öykü var ve ben bunu yazıya dökmek istiyorum. Geçmişte çokça hikaye yazdım ama şimdi bir roman yazmak istiyorum. Bunun için kendimi geliştirmek adına önerebileceğiniz videolar, kitaplar var mı?
Türü fantastik-macera kurgu hani NY bestseller olan derinlik anlamında büyük bir şey beklemediğiniz ama kendini okutan tipte kitaplardan. Bilmiyorum tavsiyenize etki eder mi, teşekkürler şimdiden.
(İngilizce kaynak da önerebilirsiniz hatta daha iyi olur)


 
Oha.

Duyuruya buna çok yakın bir soruyu yazmak için girdim ve en üstte bunu gördüm. Benim de sorum “aklımda anlatılacak bir öykü var. Daha önce kendimce şiir ve denemeler dışında bir şey yazmadım. Aklımdaki öyküyü daha çok sinema için düşünüyorum ama öykü olarak hayata geçirmek daha da elle tutulur yapacaktır bu fikri. Neler önerirsiniz?” gibisinden bir şeydi.

Takipteyim, yarına da ben sorarım soruyu.
  • reyals  (04.03.19 16:56:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.