[]

Ev arkadaşı arıyorum/Bulamaz isem uygun fiyata kalacak yer arıyorum

Öncelikle benimm evimin özelliklrri şöyle:
Pazartekke tramvay durağına 2 ulubatlı metro durağına 10 topkapı metrobüs durağına 15 dakika uzaklıkta olan, toplam kirası 600 tl olan 1+1 bodrum kat evimn bir odası için ev arkadaşı arıyorum. Ev lüks olmaktan çok çok uzak fakat konum ve fiyat olarak iyi.
Ev lüks olmadığı için ve ev arama sezonu olmadığı için ev arkadaşı bulamazsam fatih/şişli/4.levent lokasyonunda bir ev arıyorum max:400 tl kira verebilirim.


 
Arayış hala devam etmektedir


  • Sosyal teokrat  (24.03.19 14:11:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.