[]

ankara'da beraber progresif müzik yapabileceğim birileri var mı?

bunun yeri burası mı bilemedim ama yine de bi umut sorayım dedim.
70ler prog rock takıntılı biriyim, biraz o soundlarda müzik yapacağım bi grup olsun istiyorum.

garaj.org'dan arattım, vampyr'den arattım bulamadım.
başka mecralar var mıdır bildiğniiz grup arkadaşı bulabileceğim?

ben vokal yapıyorum. eh işte denecek kadar flüt ve gitar çalıyorum.

prog rock imkansızsa bana eşlik edebilecek kafa dengi birileri var mı onu merak ediyorum.

arasıra şuraya pek özenilmemiş müzkler atıyorum, bilgi vermesi açısından paylaşıyorum.
soundcloud.com

hadi hayıllısı inşallah

 
Of duyuruya bak.

Yardımcı olabilecek ve sahnelerde Progressive rock örnekleri çalan grup üyeleri var tanıdığım.
In Rock grubu bu türde Ankara'da en çok tanıdığı ve muhattabı olan grup olabilir. Bence bir konserlerinde Fatih'i yakalayıp sorun kendisi inanılmaz bir prog dinleyicisi.
Diğer yardımcı olabilicek olan kişiler için özelden yazıyorum.
  • landho  (03.03.19 09:53:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.