[]

uzun süredir aşksız olmak

hayat o kadar yoğun ki insan eksikliğini aramıyor ama şimdi film izlerken bir tuhaf oldum. doğru kişiyi bulmak bize nasip olmadı. size oldu mu?
 
Valla ikili ilişkilerde "doğru kişi" yi bulmak diye bir beklentiye girmemek gerek bence. Bu önkabulle yola çıkınca başarısız her ilişki sonrasi kişinin toparlanmasi çok güç olur.


  • Amaranta ursula  (27.02.19 22:16:58) 
oluyor olmazmı... doğru insan da olsa kusurları illaki olacaktır. kusursuz bir insan yok. buna kendimi inandırdım.


  • false pretension  (27.02.19 22:25:39) 
bize de nasip olmadı.. :(


  • tabirimekruh  (27.02.19 22:28:01) 
Cık


  • bitse de gitsek  (27.02.19 22:32:12) 
Valla bize de oldu üzücü bi şekilde:/


  • mg3929  (27.02.19 22:56:11) 
Hayatın yoğun geçmesi aslında daha güzel, boş kaldıkça düşüncelere dalıyor insan. Tüm bu yoğunluğun arasında dahi akıldan çıkmayan birini bulabilirseniz doğru kişiyi bulmuşsunuz demektir bence. Gerisi farklı hikaye...
İnsanların yarısından çoğu hayatını doğru kişiyi bulamadan da kaliteli geçirebiliyor, çok da şeapmamak lazım.

  • hep7a  (27.02.19 23:22:52) 
ben de çok uzun, tahmin edemeyeceğin kadar uzun bir süre aşksız yaşadım. büyük ve oldukça tatlış bir arkadaş grubu içerisinde olduğumdan aşksız olmak bana çok koymuyordu ama tabi grupta herkesin sevgilisi oluyordu, birileri gelip birileri gidiyordu insanların hayatından ve ben hep sabittim. nedense eksikliğini çok hissetmiyordum ama mesela love actually'i izleyince kötü hissetmiştim.
sonra birden karşı cins romantik ilişkiler konusunda deneyimsiz olduğuma karar verip erkekleri tanımaya karar verdim ve tinderdan random dateler yaptım. biraz tembel olmama rağmen kendi çapımda çaba gösterdiğimi söyleyebilirim...
neyse sonra birisiyle tanıştım. birkaç aydır beraberiz ve her şey yolunda gidiyor. baya ezber bozdu diyebilirim. diyeceğim odur ki biraz çaba ve sınırların aşılması ile aşk geliveriyor. hiç tatmadığım duyguları tatmak müthiş bir şey :) kaldı ki ben bekarlığıma tapan biriydim..
  • gaea  (27.02.19 23:35:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.