[]

Sürücü belgesi yenileme

Yarın sürücü belgesi yenileme için nüfus müdürlüğüne gidicem. Kimliği de yenilicem. Kimlik yenilemek için gerekli evraklar açık açık yazarken, sürücü belgesi yenileme için istenen evraklar açık bir şekilde belirtilmemiş. İlk kez alacak ile yenileyecekler arasındaki ayrım net yapılmamış.
Sürücü belgesi alış tarihi 2008. Eskiyi ver yeniyi al yapıcam. Gerekli harçları da bankaya ödeyip dekontları aldım. Vesikalık da hazır. Yenileme için kan grubu belgesi istemezler dimi? Zaten eskisinde kabak gibi kan grubum yazıyor. Yıllara göre Rh değerimi de değiştiremiyorum. Tecrübeleriniz nelerdir? 
ehliyet yenilemede sağlık raporu kesin isteniyor.


  • kaptankedi  (27.02.19 21:51:29) 
sağlık raporu şart kaptan'ın dediği gibi ama yanına almak zorunda değilsin sistemden gözüküyor. biyo foto götürüyorsun ek olarak. dekontlara gerek yok onu da sistemden görüyorlar. ne olur ne olmaz al tabi yanına hepsini.

ek olarak aldığın randevu saatinden çok önce gidip işini halledebilirsin orada. hatta ne kadar erken gidersen o kadar az beklersin. 14:00 e randevu alıp 17:00 ye kadar bekleyebilirsin kimi yerlerde. ilçeye göre değişiyor.
  • bisorumvargaliba  (28.02.19 01:24:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.