[]

spora başlamak istemek ama spor salonu sevmemek

başlıktan da anlaşıldığı üzere hiç sevmiyorum spor salonlarını. hem gereksiz masraf hem de ortamlarını sevmiyorum.

spor yapacak olmamdaki temel sebep de daha sağlıklı olmak. kilo problemim yok.

nasıl bir çözüm bulayım buna?

 
açık hava sporu

yürüyüş
koşu
trekking
badminton
basket
voleybol
futbol
kürek
ip atlama
hoplama
zıplama
 • füt  (27.02.19 14:42:19) 
bir yaşam tarzı olarak bisiklet?


 • hlt1985  (27.02.19 14:42:51) 
spor salonlarina gitmek, ders calisma motivasyonu olmayan ogrencilerin ders calismak icin kutuphaneye gitmeleri gibi bir durum. buna suru psikolojisi ile hareket etme diyorum ben. kendi motivasyonunuzu saglayabiliyorsaniz, evinizde spor yapmanizi tavsiye ederim.


 • Leonardo~Da~Vinci  (27.02.19 14:49:06) 
kürek, yelken vs için istanbul yelken kulubu, fenerbahçe yelken gibi spor kulupleri var.


 • füt  (27.02.19 15:06:31) 
en zevklisi yüzme.
bulabilirseniz iyi olur.

 • herhaltibiliyoring  (27.02.19 15:08:57) 
nike runı indir spotify aç açık havada koş en yararlısı.


 • mikahakkinen  (27.02.19 16:08:06) 
istanbul için kesinlikle kürek. bende şu sıralar salona gidiyorum ama havalar düzelince son bir kaç yıldır olduğu gibi küreğe devam edicem.


 • scudman1  (27.02.19 16:32:04) 
evde pilates ve walk at home videolarini yapiyorum donusumlu olarak. spor salonundayken pilates sevmiyordum simdi resmen severek ve isteyerek yapiyorum. denemediysen bunu deneyebilirsin. hatta ben programa biraz da zumba vidyosu ekledim. moduma gore zumba pilates veya yuruyus yapiyorum. uzun pilates seansi dolu youtube'da. ama araya reklam girdigi icin ben indirdim vidyolari. yuruyus icin leslie sansone vidyolarini indirebilirsin. evde 5 km yurunur mu sorusunun cevabidir kendisi. zumba da ayni sekilde bolca var youtube'da.

sadece pilates yapacaksan bir tane yoga mati, bir tane pilates cemberi bir tane de pilates lastigi masrafin olur. bi de alirsan 1-2 kiloluk dambil. bu kadar.
 • in vino veritas  (27.02.19 16:51:13) 
Capoeira yap. Hareket etmedik uzvun kalmıyor hosaf oluyorsun zaten.
Ya sa tenis falan oyna.

 • stavro  (27.02.19 17:46:38) 
mikahakkinen +1


 • Jesus Christ  (27.02.19 17:52:30) 
kaliteli bir spor salonuna yazilip, gurup aktivitelerine katilmak motive edici olacaktir.

Hedefsiz sadece saglikli olayim diye ucu acik amaclarla zevk almak zor.
 • VIPCH  (27.02.19 19:07:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.