[]

Funk tarzina yakin dünya müzikleri

Böyle klasik Amerikan funk'i degil de "world funk" olarak siniflandirilabilecek, dans etmeye müsait dünya müziklerinden örnekler ariyorum. Istedigim tarza yakin iki parca birakiyorum asagiya:

M- Bal de Bamako
www.youtube.com

M - Solidarite
www.youtube.com

Var mi buna benzer akliniza gelen sarkilar?

 
  • fotrsapka  (26.02.19 18:35:01) 
Fransa'dan geliyor:
L'Impératrice - AGITATIONS TROPICALES
www.youtube.com

Bu daha yavaş da olsa bence sakin sakin dansetmelik
L'Impératrice - Sonate pacifique
www.youtube.com

Bu arkadaşlar da Avustralya'lı ama Berlin merkezli:
Parcels - Overnight
www.youtube.com

Parcels - Gamesofluck
www.youtube.com

Parcels - Allaround
www.youtube.com
  • king lizard  (26.02.19 19:24:46 ~ 19:25:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.