çok kısa bi çeviri çok acil

"bigrock hesabıma şifresini bildiğim halde giriş yapamıyorum. şifremi unuttum bölümünden mail adresime mail istiyorum. gelen mailde bu adres kayıtlı değildir diyor. Yeniden bu mail ile üye olmak istediğimde ise bu mail kayıtlı uyarısı yapıyor. Hesabıma ve domainlerime erişemiyorum"

çok acil rica ediyorum, halletikten sonra ücret isteyene ücrette gönderirim

I can't log in to my bigrock account although I know my password. I asked for a password reset however the incoming mail says "this address is not registered". When I try to subscribe to a new account, it says that "this email is registered". I can't access my account or my domains. Your urgent assistance will be highly appreciated.

  • tiny penny  (25.02.19 13:18:12)
I can't login to my Bigrock account even though I use the correct login details and password. When I try to request a new password using I forgot my password section, I receive an email saying this email adress is not registered. But when I try to make a new account using that same email adress, it says this email is already registered. As a result of this, I can't access my account and my domains.

  • Haldamir  (25.02.19 13:18:48)
çok teşekkürler

  • tamamhosdiyonda  (25.02.19 20:55:35)