[]

93 honda civic alınır mı?

www.sahibinden.com

lütfen iyi şeyler söyleyin araç bakmaktan yoruldum kime sorsam illa bir noksan buluyor. fazla şey istemiyoruz durduk yere arıza çıkarmasın yeter. max 20 bin liraya alacağım en yakışıklı modern görünümlü araba bu gibi duruyor. ne diyorsunuz?


 
manual olsa alınır ama otomatiği nasıldır bilemiyorum.

1.4 veya 1.6 motor da bakabilirsin. 1.5 civic ef de kullanılan motor, biraz daha yaşlı diğerlerine göre.
  • mattiadestro  (22.02.19 15:34:15) 
honda civic sorunsuzluğu ile ünlüdür ancak 26 yaşında bir arabadan bahsediyoruz. ne olursa olsun mekaniği, kablosu, plastiği eskiyor, yaşlanıyor.

yani böyle bir araba alacaksan, sürprizlerle dolu olacağını unutmamalısın.

mümkün olduğunca yeni ve iyi bakılmış bir honda veya toyoya modeli bulmaya çalış.

20.000 TL altına 2000 model toyota corolla bulabilirsin 200.000 km civarına. sorun çıkarma ihtimali daha düşük olur.
  • lordoz  (22.02.19 15:43:36) 
otomatik ve 350bin km??


  • mikahakkinen  (22.02.19 15:44:39) 
otomatikte 350bin km çok riskli bence. Honda dayanıklı markadır ama şanzıman arızası için bu yaşta bu kmde araba çok riskli


  • alaimisema  (22.02.19 15:49:17) 
www.sahibinden.com
buna bakıp al.

  • ayaklibalik  (22.02.19 15:59:33) 
Az bütçe ile az sorunlu araba isterseniz alternatifler yerli araçlardır. Bu yaşta arabalar sorun çıkarır, önemli olan yaptırabilir olması ve ucuza yapılması. Dar gelirlinin Broadway, Kuş serisine binmesinin sebebi budur. 23-25 civarına 2000 clio, symbol bulabilirsiniz. Baktıkça değil, kullandıkça mutlu olursunuz zira tamiri basit ve ucuz olur.

Kendim de 2000 clio kullanıyorum.
  • jaaaccckkk  (22.02.19 20:27:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.