çorum'da eksik olan şey nedir?

bir miktar sermayem var, bu güzide şehrimizde yaşamak zorunda olduğumdan dolayı burada birşeyler yapmam gerekiyor. yabancıların bile istanbulu terkettiği şu illet yatırım ortamında bana yatırım önerileri sunabilirseniz memnun olurum.

en güzeli hazır gıda sektörü bence ama çorumda iş yaparmı bilmiyorum leblebiye çikolata karamel üstüne vişne kaplaması yaparak bir dene güzelse fabrikasını açarsın

  • baknedicem  (19.02.19 16:05:13)
araç yıkama temizlik vb. ve lastik satış/değişim.

  • baharat  (19.02.19 16:18:53)
Üniversite var mı orda? Varsa onun karşısında, yoksa dershanelerin olduğu yere kafe aç derim.

  • windows95  (19.02.19 16:39:05)
Cafe açacaksan içeceklerin güzel olmalı. Önceden bunları hazırlamalısın, araştırmalısın. Denemeler yaparak yani. Bahabey girişi(eski lalestüdyo)-özdoğanlar sinema-eski bahçelievler metropol-vali konağı

Bu tarif ettiğim kare içerisinde bir cafe açabilirsin. 5 yıl önce vali konağı civarında bir bakkalın yerine birkac genç cafe açtı. İlk başta sanırım sermaye yok diye boya bile yapamadılar. Şuan baktım 2.cadde cafe yapmışlar adını. İlk başta mia falandı sanırım. Siz de güzel içecekler tost vb yaparsanız zamanla güzel bir cafe haline gelir. 50bin çok gözükmesin hızlıca erir para. Detaylı planlama yapmak gerekir.
  • the coon  (19.02.19 17:25:51)
Bijuteri. Takı guzel kazandırır. Hele de orada olmadigina emin oldugum otantik tarzda bir dukkanda etnik cizgide urunler satarsaniz.

  • hepbiarayisicinde  (19.02.19 17:58:20)