[]

Mart sonuna kadar kalacak yer

Merhabalar
Yurtdışından trye dönüş yapıyorum ve 18 şubat- Mart sonuna kadar kalacak bir oda arıyorum.
Geçici bir kiralama olduğu için/ sözleşme falan olamayacağı için depozito vermek istemiyorum.
Yer İstanbul, ilçe Kağıthane, Beyoğlu, Sarıyer, Beşiktaş.
24 yaşında kadınım. Oda arkadaşımın Cinsiyeti önemli değil. tek istediğim oturup çalışabileceğim temiz sessiz sakin bir odanın olması. Ben de kendi halinde sessiz sakin bir insanım.
Geçici olarak kiralamayı düşünen birileri varsa fiyatıyla beraber yazabilirse sevinirim.
Teşekkürler

 
"feminist bir ev için dayanışma" grubuna bakın facebooktan belki birşey çıkar.


  • jimjim  (14.02.19 22:58:04) 
airbnb?


  • probiyotik  (15.02.19 00:21:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.