[]

Karadeniz Turu önerileriniz

Merhaba iki kişilik önereceğiniz uygun fiyatlı tur rotasına göre Karadeniz turu var mı yardımlarınızı bekliyorum ?
 
Uygun değildir ama bukla iyidir diye duydum Hep


  • kisa  (13.02.19 10:21:26) 
Bukla'nin fiyatlari piyasanin ustunde olur yalniz biraz.
Rota degil de ben yazin gitmenizi oneririm. Kisin giderseniz bir halt anlamazsiniz. Bir de 3-4 gunluk gitmeyin, bir haftalik tura gidin gidecekseniz.

  • stavro  (13.02.19 10:48:27) 
Eylülde tatilbudur'la gittik. Fena değildi. Memnun kaldık diyebilirim. 5 gece konaklamalı fiyatı da oldukça uygundu.


  • garaser  (13.02.19 10:54:18) 
Biz 3 sene önce bukla ile gittik. O zaman da karadeniz dendi mi buklanın adı duyuluyordu hep ama turdan memnun kalmadık. Artvin şavşatta kaldığımız otel çok kötüydü, rehber tecrübesizdi. Yaylada kaybolduk, dönüşte çamura saplandık vs. Bunlar güzel anılar oldu bizim için ama sonuçta tehlikeli şeyler. Bir gün yola çıkmadan önce lastiğin inik olduğunu ben farkettim ve söyledim, söylemeseydim yola çıkacaktık ve dağda yine kimbilir ne olacaktı. Verilen hizmete göre fiyatı çok çok yüksek.


  • curukturpkokusu  (13.02.19 11:09:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.