caylaklik sureci

Merhabalar,
Bugune kadar nedense hep kendi bloglarimda veya sitelerimde yazdim, eksisozluk'e uye olayim istegi olusmadi. Belki de daha cok yurtdisinda yasadigimdan ve Ingilizce icerik urettigimdendir diyelim. Su anda kayit oldum ve 10 entry girdim. Kendimce iddialiyimdir da bu konularda. Bu konuda tavsiye, oneri veya caylaklik surecini hizli atlatmak icin sozlukten entry'lerimi gostererek hizlandirma yasayabilecegim bir durum olabilir mi ?
Simdiden tesekkurler

7 yıl önce kaydoldum 2 yıl sürdü. Hiçbir yolu yok.

  • melonsucker  (13.02.19 02:38:02)
6 ay ve 2 yıl arasında değişiyor. Yazar olma süreci. Tabii şimdi ticarileşti maalesef. Eskisi gibi değildir. Bilmiyorum. İlk yazarlığını 1 yılda almıştım.

  • kirmizipilotkalem  (13.02.19 02:38:07)
Uğraştığına değmez. Gidip 150-200 lira versen alırsın zaten yazar üyeliği birisinden. Çoluk çocuk yazar oldu son 2 yılda belki sözlüğün toplam yazar sayısından fazla yazar almışlardır.

  • bos gezenin bos ustasi  (13.02.19 03:14:10)
bu işin tavsiyesi yok. eski ucurulan hesabımda caylakken 300 entry girmiştim, 2.5 yıl falan sürdü ki ssg'ye mail atmıştım artık beni yazar yap diye jxjdj o da 300 entry'ye acıyıp yapmıştı. şimdiki hesabım da 3 yıl kadar falan sürdü, 10 entry'ye gayet ozenmistim. baska bi çaylak hesabım var o da 2 yıl oldu hala 5000 kusurlerde bi ileri bi geri gidiyor. ertesi gün yazar olan adam bilr var sözlükte, 7 sene bekleyen de. çare beklemek ya da 150 liraya bi hesap almak.

  • mehmed resad  (13.02.19 10:51:57)