[]

Champix'in 8.günündeyim ve

Hala bahsedilen o tiksinme vs gelmedi.

Umutsuzluga kapilmaya başlıyorum :((


 
abi niye tiksinesin zaten? sigara çok güzel bir şey, tiksinecek bir şey yok ki bir kere alıştıktan sonra. iradeli olup içmeyecek ve unutmaya çalışacaksın verdiği zevki o kadar.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.02.19 21:32:32) 
ilaci birakma sakin o his bir hafta icinde gelecek


  • lifeframe  (12.02.19 21:34:57) 
Bir arkadaşım champix 'le bıraktı. 2 ay demişler 1. Ayın sonunda bırakmıştı. Ve bırakabileceğini hiç tahmin etmezdim. Bence de umutsuzluğa kapılma ve sabret


  • tmm  (12.02.19 21:38:49) 
ilacin suresi 3 ay zaten, sakin ol, birakma gunune kadar devam et doktorun onerdigi sekilde (eger doktorla aldiysan tabi). ilaca devam, daha birakma gunun gelecek sonra devam pakedine gececeksin... zamanla daha az ictigini, biraktigini falan fark edeceksin.


  • hjarteblod  (12.02.19 23:37:22) 
tiksinme gelmeyecek zaten. yavaş yavaş sigarayı unutacaksın. 1 ayı bulabilir.


  • ayaklibalik  (13.02.19 08:59:15) 
Sakın bırakma. Bir çok kişi tiksinme gelecek denilince bırakacağını düşünüyor. Tiksinme hemen gelmiyor. İlacın yarısından sonra gelmişti babama. Hatta o tek kutuda bıraktı sigarayı(28 günde. 41 yıllık tiryakiydi) Sigarayı bırakınca 3 ay sonra iyi ki bırakmışım diyordu. Sağlık yönünü geçtim cebimde para var artık diyordu. Zaten çevremde ilaçla bırakanlar çoğunlukla. Onlara da bir ayı buluyor o tiksinme gelmesi. babam için de 3. haftadan sonra tiksiniyorum artık dedi.


  • ceyhan prensi adana  (13.02.19 14:11:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.