[]

Yakınlarda Fransa'dan vize alan var mı?

Evrak listesinde iş yerinden alınacak belgeler için Fransızca ya da İngilice olmaları gerektiği yazılmış ama İnterrail Türkiye grubunda Türkçe evrak verdiğini falan yazmış insanlar. Bizim hastaneden de pek bir beklentim olmadığı için Türkçe evrak vermenin bir sakıncası olur mu merak ediyorum. Yakın zamanda Fransa'dan Schengen alan varsa yazabilir mi evrakları hangi dilde teslim ettiğini?

Sonuçta bankadan alacağım bütün belgeler ya da yıllık izin aldığıma dair form da Türkçe olacak. Çalışma belgesi vs de Türkçe olsa sorun yaşar mıyım ki?


 
Bisey olmaz yapistir gitsin.


  • acemi  (12.02.19 21:44:18) 
türkçe verdik sorun olmadı


  • ozgur bir kusun hatirati  (12.02.19 22:02:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.