[]

şu olayın esprisi ne?

haftasonu city'nin chelsea'ye 6 attığı maçtan sonra hakem topu sırtına saklamış sonra agüero'ya vermiş falan zaman tünelime düşüp duruyor kaç gündür futbol ne süper şey bilmem ne diye ama olayı anlamadım. maçı da izlememiştim zaten maç içinde mi bir şey oldu nedir olay?

twitter.com


 
3 gol attı ya ona ithafen "topu alırsa yine atar maç bitmiş olmasına rağmen" dercesine saklıyor işte. halı sahada yapardık, çok gol atan arkadaş maç sonu topa gidince birader maç bitti yeter artık der gülüşürdük


  • avatar is back  (12.02.19 20:22:31) 
Sadece 3 gol atması değil, aynı zamanda o hat-trickle ingiltere lig tarihinin en çok hat-trick yapan oyunculardan biri olması dolasıyla vermiştir büyük ihtimal.


  • j r r tolkien hayrani  (12.02.19 20:26:00) 
türkiyedeki futbol kültürü ve iklimine uzak bir hareket olduğu için ilgi çekiyor


  • freebird5406_2  (12.02.19 20:26:56) 
epl'de 3 gol attın mı topu hatıra olarak alırsın. beşiktaş'ta babel de osmanlıspor a 3 gol atınca topu yanında götürmüştü.


  • hadibeoradan  (12.02.19 20:39:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.