[]

Doktorada sınavlar ve yeterlilik zorluyor mu?

Yüksek lisansta çalışarak eğitimi bir arada götürmekle baya zorlandım. Doktora yüksek lisansa göre zorluk açısından nasıl oluyor? Sınav, yeterlilik falan çalışmaya engel olur mu?
 
Doktoradaki arkadaşlarım hep zorlandığından ve yüksek lisansın hiçbir şey olduğunu söylerlerdi.

O yeterlilik sınavı mesela gözümü korkutur
  • kablelvuku  (12.02.19 17:59:38) 
Para Universitesi'nde durum nasildir bilmem ama ben lisans ve yuksek lisansi devlet universitelerinde okudum, doktorada bursla ozel bir zor universiteye gectim. Lisans artik yuksek lisansin zorlugu doktoranin zorlugu edemez. Bircok kisi zaten birakiyor.


  • Traveller  (12.02.19 19:14:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.