[]

Golden Virginia Gram ve Fiyat

Merhabalar,

Kadıköy'de vs. Golden Virginia'nın kaç gramlık paketleri satılıyor ve ne kadar satılıyor bilginiz var mı?

Aynı zamanda GV'ye alternatif önerebileceğiniz tütün var mıdır? Fiyatı nedir?

Teşekkürler.

 
fikir verir belki. sabiha gökçen duty free fiyatı 50 gram 6 euro'ydu.


  • sanat guresi  (12.02.19 14:18:18) 
beşiktaş taraflarında 25-26 liraya alıyorum. 50gr lık satılıyor.2 yıldır içiyorum, 25-30gr lık görmedim hiç.

yalnız bu ne yapıyorlarsa, tadı falan değişik ve sanki makineyle preslenmiş- kütük gibi geliyor. iade ettiğim de oldu.

alternatif : oldholdborn ama o da 35 lira civarıydı en son. pueblo (sanırım 35 gr lık satılıyor). Bir de bu aralar revaçta olan corç karelyas ve oğulları var ama ince kesim ve daha ıslak GV ye göre.


kablelvuku'nun hatırlatma editi : 25 gr lık sarı GV ler var.
  • bir bucuk adana  (12.02.19 15:54:13 ~ 16:33:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.