[]

Office Dosyalarımı Nasıl Arşivleyebilirim (sürekli)

Merhaba. Windost’ta yeniyim, soru saçmaysa sorry. İstediğim şey şu: ben word’de çalışırken bir değişiklik yaptığımda bu değişiklik kaydedilsin, mesela bilgisayarım çat diye giderse ben yaptığım son edite ulaşabileyim.

Bunun bir yoku var mı? Mac’de iclouds bu işi hallediyordu, burada da benzeri bir programımız var mı?

Teşekkürler.

 
Office 365'te bu var, hatta logunu bile tutuyor. Bildiğin versiyonlama falan yapabiliyorsun.

Normal word/excel'de de ara ara kaydediyor ama kaç dakikada bir onu bilmiyorum.
  • chicha  (12.02.19 13:07:49) 
ayarlar kısmında kaydet ya da ingilizce kullanıyorsan save kısmında otomatik olarak kaç dakikada bir kaydedeceğini gösteren bölümden dakika ayarı yapabilirsnin.


  • milamber  (12.02.19 13:09:01) 
chicha+1

Alternatif olarak dropbox kullanabilirsin. Tanimladigin disk veya klasorlerdeki tum dosyalari surekli cloud tarafa yedekler.

Ama word icin en guzel entegre olani bence de 365.
  • mononoke  (13.02.19 00:54:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.