iPhone ekranını kırdım, napim? :(

Selam. Bahtimi opeyim.
Sadece 1(bir) gunlugune kirilmaz ekranimi cikarmistim, bugun gidip yaptiracaktim. Ben ne yaptim dun spor cikisi bir kere yere dusurdum ve ekran su an parcapincik hahahahaha. Sasirmadim aslinda da ne yapacagimi bilmiyorum. 3 aylik iphone 8 plus. Orijinal ekran degisimine 1200 lira istiyorlar. Vermesine veririm yalniz akasya ve zorlu’da randevular full dolu.
Baska yetkili servise falan da vermem apple sadece kendine yedekparca sagliyor. Sizce ne yapmaliyim, cakma ekran mi?:(

çakma ekran takarsın garanti dışına çıkar, yarın bir gün bozulur kesin garantiden yaptıramazsın. bekle artık napalım.

  • kablelvuku  (12.02.19 12:37:20)
goo.gl

çok geçmiş olsun. güvenilir bir yer, görece uygun fiyata da ekran yeniliyorlar. yeni ekrana da ayrıca ekran camı taktırın ama.

edit: 3 aylık çok yeniymiş. garanti kapsamına çıkar, evet. bu durumda nihai karar size kalmış.
  • fragile lady  (12.02.19 12:38:15 ~ 12:38:52)
kesinlikle yetkili servis harici müdahale ettirmeyin. 1200 tl büyük bir rakam ancak canınız sağolsun, telefon henüz çok yeni, garantiden çıkarmayın.

  • han20  (12.02.19 12:56:25)
Tesekkur ederim cevaplar icin. Orijinalligini bozmayayim bence de.

  • Deathrow  (12.02.19 13:10:10)
sakın yetkili servis dışında bir yere verme. bugüne kadar defalarca kez şahit oldum. her nasıl oluyorsa yetkili servis dışında müdahale edilen apple ürünü bir daha hayır etmiyor. gözden çıkardığın bir ürünse şansını dene ama ben önermem...

  • draconas  (12.02.19 14:07:47)