[]

seri pc oyunları...

Bu başlık yararlı olur diye düşündüm sizin de yardımlarınızla hem ben de eksiklerimi toparlar oynarım..
1 Öncelikle türkçe yaması olan seri oyunlar. ( aynı oyun ama hikaye dışındaysa parantez içine)
2 Buraya da yine türkçe yaması olan tek oyunlar.. Teşekkürler..


 
seriden kastın hızlı oyunlarsa, hikaye yok: doom.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.02.19 12:44:37) 
valla yama mama bilmem de

borderlands serisi güzeldir borderlands 1, 2 ve pre sequel

sadece borderlands 2 bile en az 1 sene götürür ve oyun aratmaz.
  • killerbee  (12.02.19 15:30:17) 
haa, hikaye anlamında.

bioshock'a da bakabilirsin. borderlands daha iyi bana göre de ama zevk meselesi. hitman var, elder scrolls var max payne var ilk aklıma gelenler.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.02.19 16:16:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.