Tanzim kuyruğu gururlanılacak olay mı?

Twitter da okuyorum insanlar ucuz gıda için orada pahalı mekanlarda kuyruğa girince sorun yok bu mu sorun vs diye savunuyorlar. Aceba ben mi yanlış düşünüyorum? Ucuz gıdaya ulaşamamak ayıplanıcak bir olay değil mi? İnsanlar kuyruklara mahkum ediliyor.

2: bunun ekmek kuyruklarından farkı ne peki?

Cahile anlatır gibi lütfen... o kadar şey okudum ki saçma sapan savunmaları var insanların.

Ilk yazdigin paragrafta gayet haklisin.

Senede kisi basi 86 kg yiyecegin cöpe gittigi ülkede kuyruklara mahkum edilmek kötü tabii ki de.
  • chitosan  (12.02.19 12:09:31)
Savunulacak bir tarafı yok. Ama savunulacak bir kişi var.

  • bahoho  (12.02.19 12:12:09)
Kimsenin anlamadigi su:

Krizde dolari olan zengin daha zengin olur. Fakir daha fakir olur.

Pahali restoranlardaki kuyruk da uzar.

Ucuz sebze kuyruklari da.

Birileri pahali restorana gidiyor diye ulkede kriz yok denilemez.
  • Traveller  (12.02.19 12:22:55)
akılsızlar akılsızca savunma yapar özeti bu. hiç bir farkı yok kuyruk kuyruktur.Bekliyorsun ve zaman gidiyor 5 dk 30 dk 2 saat fark etmez.

  • hitsumo  (12.02.19 12:24:58)
kendi yedikleri bok olduğu için matah bir şey gibi göstermeye çalışıyorlar.

tüp kuyruğu zamanları bu memleketin Kıbrıs harekatı sebebiyle ambargo altında yaşadığı zamanlar. şimdi hiç bir şey yok, millet soğan kuyruğunda.
  • babilbaligi  (12.02.19 13:59:44)
Rezalettir açık net.

  • photo85  (12.02.19 18:34:10)