Huawei p smart 2019 vs huawei mate 10 lite

Merhaba,

p smart 2019 daha sonra piyasaya çıkmasına rağmen teknik özellikleri kağıt üzerinde mate 10 lite'den daha düşük(batarya hariç).

Benim için önemli olan kamera özelliklerinde de mate 10 lite ön kamerada 13'e 8 arka kamerada da 16'ya 13 olmak üzere p smart'a üstünlük kuruyor.

Ancak bunlara rağmen reklamlarda ve sosyal medyada p smart 2019 daha çok göz önünde.

sizce hangisi alınmaya değer. ikilemde kaldım.

sözlük dışından tavsiyeler için, nicksiz.yazar@gmail.com'a ulaşabilirsiniz.

teknik özellikleri düşük demişsin de p smart 2019'un işlemcisi mate 10 lite'ın işlemcisine göre neredeyse 2 kat performanslı. mate 10 lite o işlemciyle, p smart 2019 da 3 gb ram ile alınmaz. ben olsam başka seçeneklere yönelirdim. kamera kalitesi de megapiksel değeriyle ölçülmez, çok farklı parametreler var. gidip deneyebilirsiniz bir teknoloji markette.

  • signore  (12.02.19 10:19:42)
nasıl teknik özellikleri daha düşük? işlemcisi daha güçlü. kamera rakam olarak daha düşük ama fotoğraf karşılaştırmalarına bakmak lazım.

  • mattiadestro  (12.02.19 10:23:21)
Dostum seninle uzun uzun konuştuk. Sen gel beni dinle,xiaomi mi8 lite al hepsiburada satıcısıyla 1630 tl'ye. Cok iyi fiyat. Telefonda arıza olursa hepsiburada üzerinden servise yollarsın.
Mi8lite bu telefonlardan çok daha üstün. 3 gb ramli alet alma 1700 tl verip. İnan bana vestel z20 bile daha iyidir bu ikisinden snap630 işlemci var alette. Kamerası da mate 10 lite ayarında 1500tl. Yok ben illa türkiye garantili başka alet istiyorum diyorsan lenovo garantili moto z 1699 tl. Arkasına batarya motomodunu alırsan tadından yenmez. 2000tlye asus zenfone 5 ve samsung a7 2018 var.

  • karacigerim vur kadehlere  (12.02.19 10:52:29 ~ 11:03:22)
arkadaşlar epey.com'dan bakmıştım. tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.dikkate alacağım. demek siteye çok inanmamak gerekiyor.

karaciğerim dostum bu telefon benim için değil.çok sağol.inceleyeceğim yazdıklarını.
  • nickaramaktanbiktimben de bunickisectim  (12.02.19 12:41:07)