[]

Yeni insanlarla tanışma sıklığınız

Tam olarak sormak istediğim şey yarın arkadaşlar arası bir etkinlik olsa çağıracağınız türden arkadaşlık.
 
Etkinliğin türüne göre değişir. Atıyorum halı sahaya, basket maçına vs gideceksek ort ayda bir falan tanışıyorum. Yok çok yakın arkadaşların gideceği bir etkinlikse eğer, o da yaş ve yakın arkadaşları birbirine oranlarsam eğer ort 8-9 senede bir oluyormuş.


  • j r r tolkien hayrani  (12.02.19 03:15:18) 
Tanışmıyorum. Yaş ilerledikçe kabuğuma çekildim. Bu saatten sonra kendimi en baştan anlatamam birilerine, yüzeysel arkadaşlıklarıysa oldum olası sevmem.


  • bos gezenin bos ustasi  (12.02.19 03:16:03) 
Eskiden çok kisiyle tanışırdim ama artık kimsenin kimseye güveni yok


  • tolgame  (12.02.19 08:00:04) 
bos gezenin bos ustasi +1


  • dedim ben sana  (12.02.19 10:02:22) 
en son kiminle tanıştım, hatırlayamadım bile.


  • tabudeviren  (12.02.19 10:03:35) 
yeni bir ortama gittiğimde bir etkinlikte yeni insanlarla genelde tanışırım.ama kendi ortamım arkadaşlarım çevremdeyken pek tanışmam.


  • birdposing  (12.02.19 18:38:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.