[]

Düşme sonrası ağrı sızı

Kapıdan girerken kucağımda kızım var, ayağım eşikte kaydı ve uçarcasına evin içine doğru ikimiz birlikte düştük. Kafasını boynuma yasladım düşerken bir yere çarpmasın diye, çarpmadı neyseki o yumuşak oturdu kolumun üstüne, dirseğime bindi bütün ağırlık. Sol kolum omuzdan itibaren inceden inceden ağrıyor. Dizlerimi hiç saymıyorum bile. Merak ettiğim kolumda herhangi bir yerde çatlak olabilir mi? Anlamanın bir yolu var mı?
 
Bence hemen doktora gitmelisin.


  • chitosan  (11.02.19 21:59:11) 
Film çekilmeden anlaşılmaz pek diye düşünüyorum.


  • ApaçiBebe  (11.02.19 22:04:58) 
Emzirdiğim için film çektirmedim. Beklemek dezavantaj oluyor sanırım:(


  • rakidabalikolsa  (11.02.19 22:32:39) 
Çok geçmiş olsun içim cız etti umarım birşey yoktur ama göstermekte fayda var acil


  • sinematikcrop  (11.02.19 23:12:04) 
Çok teşekkür ederim ağrı azaldı ama devam ederse yarın gidip film çektireceğim.


  • rakidabalikolsa  (11.02.19 23:34:34) 
film olmasa bile bi doktora görünün. belli hareketleri yaptırıp en azından sorun nerde ona bakar.


  • sttc  (12.02.19 00:53:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.