[]

Askerde kitap

Askere ALES ve YDS kitabı götürmek mümkün mü? Acemi ve usta birliğinde boş vakitler genelde ne zaman oluyor? Boş zamanlarda kitap okuma şansı oluyor mu?
 
götürürsün, sıkıntı çıkmaz. kitap da okursun ancak ders çalışmak usta birliğinde görevinin ne olduğuna bağlı. ben mesela 2 ay kadar gece muhaberedeydim, okunmadık kitap bırakmayıp bol bol ders çalıştım.


  • zgrydn  (11.02.19 20:21:04) 
Götür sıkıntı olmsz. Acemide vakit olmaz. Ustada göreve bağlı arkadaşın dediği gibi. Şu anda mutfaktayım gelince yatıp uyuma isteği geliyor sadece. Kitap falan okuyamam


  • glamdr1ng  (11.02.19 20:29:20) 
sıkıntı olmaz da ne kadar boş vaktinin olacağı usta birliğinde yapacağın işe göre değişir. ben günde 400 sayfaya yakın okuyorum şu an :)


  • birfincankahvedahaisteyenadam  (11.02.19 20:39:07) 
Goturursun.
Vakit oluyor. Askerde meraktan insan beyni ile ilgili cok kitap okudum mesela:)

  • stavro  (11.02.19 22:05:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.