[]

Sac uclarina iyi gelebilecek bir urun tavsiyesi

Saclarimin uclari kestirsem dahi hemen sertlesiyor ortalara gore daha kabarik ve sert. Sik sik kestirmeme ragmen kurtulamadim. Uclarini daha bakimli gosterecek bir urun oneriniz olur mu?
 
badem yagi surebilirsiniz uclara.


  • aydonno  (11.02.19 16:54:23) 
Elseve Mucizevi Yağ Bakım Kremi veya Bakım Yağını kullanabilirsiniz. İkisi de, saçı ağırlaştırmıyor, kabarıklığı alıyor. Bir de, hindistan cevizi yağını ısıtıp sürebilirsiniz.


  • PhoenixRising  (11.02.19 17:14:45) 
Daviness saç bakım maskesi mucize gibi


  • photo85  (12.02.19 18:40:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.