[]

satılık sorunsuz samsung çamaşır makinesi

Benim oğlanın toz alerjisi yüzünden kurutmalı bir çamaşır makinesi almak zorunda kaldık. Şimdiki çamaşır makinamızı satıyoruz.

2012 yılında aldık. Tamamen sorunsuz çalışmaktadır.Henüz hiç arıza çıkarmadı. Temizdir. Tüm kullanım kılavuzu, fatura, garanti vs. belgeleri ile teslim edilecektir.

Nakliye imkanımız yok, alıcının ayarlaması gerekecek.

FİYAT: 700 TL
Marka - Model: Samsung WF8802LSV/ 8Kg/ 1200 devir
Yer - Küçükçekmece / İstanbul

İletişim için ekşi duyurudan mesaj atabilirsiniz. Ekstra resim gönderebilirim.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.