[]

Satılık sıfır kadar temiz full kutu Nikon P900

Ürünü 10 Ekim 2016 tarihinde aldım full kutudur resimde gördüğünüz tüm aksesuarları ile birlikte verilcektir. Kameranin lensinde nokta ekraninda çizik gibi hataları yoktur gözüm gibi baktım zaten elinize alinca farki anlayacaksiniz makineyi bilen bilir inanilmaz bir zoom kalitelisi var neredeyse dürbün gibi kediler, kopekler, kuşlar ay fotoğrafçılığı hepsini cekebilirsiniz resimlerde kendi cektigim ay resmi var ona da bakabilirsiniz kısacası belgesel tadından bir makinedir ürünü belli dönemlerde kullandım aşırı memnun kaldım aynasız makineye geçiş yapacağım için satmaktayım İstanbul içi elden satış yapmaktayım.
Makine ile vereceğim aksesuarlar,
1 Adet yedek kutulu pil
1 Adet Soligor Çanta
1 Adet Hdmi kablo
Sarj adaptoru
Data kablo

Fiyat:2950

ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co

Takas olarak sadece Fujifilm X-T20 modelini düşünmekteyim

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.