[]

yüksek lisans atılma vs kayıt sildirme

yüksek lisanstan atılma ve kayıt sildirme arasında ne fark var ?

ikisi de af çıktığında eğitime geri dönebiliyor mu ?


 
Birinde onlar seni kovuyor, diğerinde sen istifa ediyorsun.

En son af her ikisini de kapsıyordu da yeni bir af çıkarsa kimleri kapsayacağını bilemezsin. Amacın aftan yararlanma ise onların seni atmalarını beklemek en iyisi.
  • j r r tolkien hayrani  (11.02.19 14:20:44) 
Son 3 afta hem kayıt sildirenler hem de atılanlar yararlandı. Aftan yararlanma açısından gelecekte de ikisi arasında bir fark olacağını zannetmiyorum.
Kayıt sildirme işlemiyle uğraşmak istemiyorsanız, atılmayı bekleyebilirsiniz.

  • Rh Negatif  (11.02.19 16:07:15 ~ 16:09:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.