[]

instagram sayfaları

içerik paylaşımı yapan sayfalar için konuşuyorum. şimdi aynı içerik türüne sahip zibilyon tane instagram hesabı var. bir video/görsel bu tarz sayfaların neredeyse hepsinde farklı zamanlarda paylaşılıyor. telif vs konularında bir sıkıntı yok sanırım instagramda? herkes birbirinden gördüğü içeriği download edip sayfasında paylaşabiliyor mu?
 
ig zaten çöplük bu konularda. şikayet olmadığı sürece dandik bir içeriği kaldırmakla kimse uğraşmaz.


  • scudman1  (11.02.19 14:10:08) 
oranın kafası çok acayip.
bir tane hesap gördüm, adam bütün karikatüristlerin çeşitli karikatürlerini paylaşmış. bir de "benim sayfamdan karikatür çalıp kendi sayfalarına koyanlar var. emeğe saygı kardeşim" filan demişti :)
bir kaç tane çizerle konuşma şansım oldu konuyu, "o işin sonu yok, saldık artık" dedi.
  • teritori  (11.02.19 14:38:08) 
Hepsinin sahibi aynı :) hala yeni sayfalar açıp reklamını diğer kend sayfalarında paylaşıyor.


  • Tears of Devil  (11.02.19 19:45:05) 
Botla yapiyorlar o isi zaten.
Cete gibiler 3-5 kisi kendi aralarinda donduruyor.

  • acemi  (11.02.19 20:12:11) 
çok detay vermicem yalnız yukarıdaki biri hepsinin sahibi aynı demiş
öyle değil o iş, yanlış bilgiyi düzeltmek için yazdım

  • tamamhosdiyonda  (11.02.19 20:55:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.