[]

Baston bebek arabasi

Bizim mevcut bebek arabasi mamas&papas, sorun su ki 14 aylik kizim sanki bu arabada tam dik oturamiyor, hafif egimli oturuyor, cocukcagiz etrafini goremiyor boyle olunca da. Surekli kendi cabasiyla one dogru kalkmak istiyor. O yuzden baston bebek arabasi alalim dedik. Mamas papas in travel setine dunyanin parasini vermistik baston bebek arabasi orta halli bisey isimizi gorur heralde di mi?

Cocugun daha rahat dik oturmasini saglayan baston bebek arabasi onerileriniz var mi? Onerdiginiz modellere goz atmak isterim nelere dikkat etmeliyim bilmiyorum cunku

Cok tesekkur ederim guzellikler!

 
arabanin yatabilen ozelligi olmasina, gune koruyucu tentesi olmasina ve tekerlerinin kucuk olmamasina dikkat edin. istanbuldaysaniz kucuk teker cok yorar. bu isin krali maclaren dir.


gecici olarak guvenlik kemerinin takilmasini engellemeyecek sekilde kucuk hanimin arkasina bir destek yastigi koyarak dik oturmasina yardimci olabilirsiniz.
  • cairo  (11.02.19 13:50:45) 
maclaren +1


  • cedex  (11.02.19 13:51:21) 
yani ben 14 aydan sonra bebek arabasını çok az kullandığımı hatırlıyorum. sıpa yürümeye başladıktan sonra fazla yüzüne bakmamıştı. chicco liteway gayet iyiydi.


  • babilbaligi  (11.02.19 13:51:22) 
biz mamas papas baston kullanıyoruz. öyle çok dik bir durumu yok onu söyleyeyim.
bu vesileyle alacağını baston modellerin, elinizdeki mevcut arabadan daha dik duracağını da sanmam. muhakkak kıyaslayın modelleri. mamas papas modelleri oldukça dik durabilen modellerdi. bu sebeple daha dik bulamayabilirsiniz diyorum.

dip not: alacağınız baston arabanın taşınması, bagajda kapladığı yer filan mamas papasdan çok daha iyi olmayacaktır.
  • teritori  (11.02.19 14:10:40 ~ 14:11:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.