[]

Huawei P20 Pro mu Mate 20 mi?

Düz Mate 20 için soruyorum, Pro modeli değil.

P20 Pro, Mate 20 ve Mate 20 Pro'nun karşılaştırması bu linkte: www.gsmarena.com

Mate 20'nin ekranı ips-lcd, diğerinin amoled.

P20'nin kamerası daha iyi gibi geldi bir de kağıt üzerinde. Onun dışında Mate 20 işlemci ve gpu olarak Mate 20 pro ile aynı.

Mate 20: 690 Dolar
P20 Pro: 635 Dolar

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

 
p20 pro


  • datnet  (11.02.19 13:24:07) 
P20 pro daha üstün bir cihaz.


  • karacigerim vur kadehlere  (11.02.19 14:37:14) 
Gordugum kadariyla mate 20 daha hizli? Sarji biraz daha iyi gidiyor. Ekran/kasa orani guzel. Ips olmasi ekranda amoled yanigi gibi bir sorun yaratmaz ileride. Fotograf kalitesi demek megapixel demek degildir, mate 20 ve p20 pro piyasanin en iyisi bu konuda. Hatta mate 20de ultrawide açı var, bu cok guzel bir avantaj. Digerinde sadece wide var.

Ama ben altta fiziksel tusa aliskinim, ekranda sevmiyorum. O yuzden p20 alabilirdim. Böyle bir derdim yoksa mate 20 alirdim.
  • ananiyimioguz  (11.02.19 14:50:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.