[]

en iyi bedava wordpress hostingi

merhaba herkeşe, sorum şu olacak, wordpress sitesi için en iyi bedava hosting nedir?

300-500 tane küçük resim koyacağım bir blogum olsun dedim, önce wordpressin kendi sitesinden bir blog açtım ama kodlama da yapacaktım, wordpressin kendisi buna izin vermiyor.sonra joomla denedim ama sevmedim. joomla hostingi cloudaccess diye bir yerden alıyordu, biraz araştırınca cloudaccessin wordpress sitesi için de destek verdiğini öğrendim. yani bilmiyordum böyle bir şey olduğunu, joomla sitesi joomlada, wix sitesi wixte durur sanıyordum sadece, free wordpress hosting diye aratınca bir sürü sonuç çıktı.

şimdi aradığım şey ise ihtiyacımı en iyi şekilde görecek wordpress hostingi. verilecek her tavsiye, övülecek her site, uzak dur denilecek her firma vb. çok makbule geçecek çünkü bu konuda tecrübesizim.

 
bedava hosting diye bir şey yok.


  • retiredcolonel  (11.02.19 13:09:18) 
000webhost vardı bi ara reklamsız olduğu için çok tutulmuştu şuan ne durumda bilmiyorum hızlı ve kullanışlıydı. bi bak derim


  • oldz  (11.02.19 13:45:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.