[]

Haftasonu Planı

Selamlar,
Erkek arkadaşımla 3 aydır beraberiz. Onun işi dolayısıyla farklı şehirlerde yaşıyoruz. Haftasonu İstanbul’a gelicek, Avrupa yakasında önerebileceğiniz güzel mekan önerisi var mıdır? Veya yapabileceğimiz aktivite, konser vs baktım ancak tarih ve saat skalası sebebiyle bize uygun bir şey bulamadım.
Şimdiden teşekkürler.


 
rahmi koç müzesi
belgrad ormanında yürüyüş
uniq tamirhane'de yemek
boğazda rakı balık
güzel bir roof barda kokteyl yudumlama
  • superb  (11.02.19 15:09:30) 
Privato'da pazar kahvaltisi yapin.


  • bxgx  (11.02.19 21:25:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.