[]

Psikolog tavsiyesi

Merhabalar, İstanbul'da avrupa yakasında bildiğiniz ya da memnun kaldığınız muayene ücreti uygun olan bir psikolog var mıdır?
 
Ücreti onemsemezseniz bakırköy incirlide hakan emanetoglu var çok iyidir. İki kere çok umutsuz vakayı çözdüğünü gordum


  • seyyar satıcı  (11.02.19 10:11:28) 
Muayene ücretinin fazla olmaması uygun olur. Teşekkür ederim, araştıracağım.


  • denhia  (11.02.19 10:14:33) 
En son 350 idi ama konusursaniz belki indirim de yapar


  • seyyar satıcı  (11.02.19 10:43:53) 
kesinlikle bude.com.tr özelden yazarsanız adımı veririm ufak bir indirim yapar.


  • retiredcolonel  (11.02.19 15:58:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.