[]

Uykuyu bölen kaşıntı

Bir zamandır her gün uyuduktan 1-2 saat sonra vücudumun her yeri kaşınır halde uyanıyorum ve yarı uyanık kaşıyıp tekrar uyuyorum.
Gün içerisinde hiçbir kaşıntım olmuyor.
Bilinen herhangi bir alerjim yok.
Neden olabilir ?

 
Cildiyeye git bence direnme. Ben de israrla gitmedim gecer elbet diye, gecmeyi birak gittikce artti. Uykumun anasini bellemeye basladi artik geceler zehir olamaya basladi ve en son gittim doktora. Ayni gun cozuldu sorunum.


  • stavro  (11.02.19 00:31:29) 
Bir de alerji testi yaptırın


  • rakidabalikolsa  (11.02.19 01:11:00) 
Tahtakurusu ya da başka minik böcek cinsleri olabilir mi yatağınızda?
Bir kere sıfır aldığımız yatakta nokta büyüklüğünce böcekler olduğunu farketmiştik, sonra anladım neden her tarafımın kıpkırmızı olduğunu.

  • atatapiti  (11.02.19 11:23:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.