[]

kadıköy-taksim ile kadıköy-acıbadem-taksim dolmuşları aynı mı?

merhaba, dün google mapste bir şeye bakarken acıbademin içinden geçen kadıköy taksim dolmuşlarının varlığından haberdar oldum. daha önce defalarca kadıköy-taksim dolmuşunu kullandım ama hep akşam saatleriydi ve geçtiği yerlere dikkat etmemiştim. kadıköy-taksim ile kadıköy-acıbadem-taksim aynı dolmuş mu, yoksa farklı mı? şimdiden teşekkürler.
 
çok net bilmemekle beraber,

taksim-kadıköy dolmuşunun köprü çıkışından altunizadeye dönüp nuhkuyusu caddesi - karacaahmet - hastaneler caddesi üzerinden kadıköye indiğini biliyorum.

taksim-acıbadem-kadıköy dolmuşu hakkında fikrim yok.
  • cervuetta  (11.02.19 17:11:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.